שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

קייטנת הקיץ של שושנת המדבר 2023

קייטנת הקיץ של שושנת המדבר

אם תמיד חלמתם לשלוח את הילד לקייטנת קיץ מיוחדת ומעשירה הרי שאנחנו בשושנת המדבר מציעים לכם בדיוק קייטנה שכזאת שכוללת חוגים ופעילויות מעניינות ומעשירות לילדים, ימי כיף ופעילויות לימודיות המשולבות כולן משחקי תפקידים מקוריים שיצרנו בעצמנו!

קייטנת הקיץ של שושנת המדבר 2023

מחפשים קייטנה מיוחדת לילדים? אצלנו אתם בטוח תהנו!

קייטנת שושנת המדבר מציעה עולם עתיק ומסתורי המלא בקסמים ומפלצות מקוריות! עם יצורים אגדיים, סודות העולם האגדי וגיבורים מיוחדים שכל אחד יוכל להתנסות לקחת חלק למלא את מקומם.

בקייטנה שלנו מחכים לכם הרבה ימי כיף ופעילויות בבריכה, יום באולינג מפנק לכל הילדים, הקלטת שיר קבוצתי עם אחד המוזיקאים המיוחדים במדינה, הרפתקה ייחודית בגן החיות יום משחקי תפקידים לכל הילדים ומגוון רחב של משחקי ספורט המותאמים לכל הגילאים.

הקייטנה שלנו שונה מאוד משאר הקייטנות, ומיועדת עבור ילדים שמחפשים חוויות מעשירות והרבה כיף, הכרות עם ילדים חדשים מכל האזורים בצפון, והרבה הרבה פאן לצד אטרקציות ספורטיביות שיגרמו לכל ילד להרגיש הכי כיף שאפשר.

מדוע כדאי לשלוח את הילד לקייטנת קיץ?

לקייטנה יש תפקיד משמעותי בעיצוב ההתפתחות האישית של הילד. הקייטנה מציעה סביבה ייחודית שבה ילדים יכולים ללמוד ולצמוח בדרכים שאינן מצויות בדרך כלל במסגרת חינוכית מסורתית. ראשית, קייטנה מספקת לילדים את ההזדמנות לצאת מאזורי הנוחות שלהם, לקחת סיכונים ולהתמודד עם אתגרים חדשים. זה מטפח חוסן, ביטחון עצמי ותחושת הישג כאשר הם מתגברים על מכשולים ומשיגים מטרות אישיות.

יתר על כן, קייטנה מעודדת עצמאות והסתמכות עצמית. הרחק מהסביבה המוכרת של הבית ובית הספר, מעודדים ילדים לקבל החלטות, לפתור בעיות ולקחת אחריות על מעשיהם. הם לומדים לנווט בדינמיקה חברתית, לפתור קונפליקטים ולפתח כישורי קבלת החלטות חזקים. זה עוזר לבנות את ההערכה העצמית שלהם ומכין אותם לחוויות חיים עתידיות.

מדוע קייטנה היא חוויה חברתית בעלת ערך?

קייטנת קיץ היא לא רק מקום לכיף והרפתקאות אלא גם חוויה חברתית חשובה לילדים. ראשית, קייטנה מספקת הזדמנות ייחודית לילדים לתקשר וליצור חברויות עם בני גילם מרקעים מגוונים. חניכים מתאספים מבתי ספר, שכונות ואפילו מדינות שונות, ומאפשרים לילדים ללמוד על תרבויות, מסורות ונקודות מבט שונות. חשיפה זו מטפחת סובלנות, הבנה ומרחיבה את תפיסת עולמם.

ואם אפשר גם להנות תוך כדי עם הילדים ולחוות איתם פעילויות מלאות בכיף וחוויות חדשות – אז למה שלא לעשות זאת?

קייטנת הקיץ עם שושנת המדבר

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחוויה עוצמתית ומעשירה שלנו שבנינו במיוחד עבורכם לקייטנת שושנת המדבר. קייטנה המלאה בפעילויות מגוונות ומיוחדות. ימי גיבוש עם כל הילדים, משחקי תפקידים מעולמות אגדיים, עולמות קסומים והרבה מאוד דמיון – כשכל זה נעשה בשילוב עם יום כיף בבריכה, בבאולינג ובהרבה מקומות מיוחדים לכל הילדים.

השאירו את הפרטים שלכם עוד היום באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם.

 

דילוג לתוכן