שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

קייטנות פסח

קייטנות פסח: שושנת המדבר

קייטנות פסח, שושנת המדבר, מציעה לילדים ולמשפחות חוויה יוצאת דופן, המשלבת בין פעילות חיצונית, למידה חווייתית והנאה מתמדת. בלב לבה של נופי הכרמל הקסומים, פועלת הקייטנה שמבטיחה למשתתפיה לא רק להעשיר את ידיעותיהם ולחדד את מיומנויותיהם, אלא גם להקנות להם זיכרונות בלתי נשכחים.

חינוך חוויתי ופעילויות ייחודיות

בקייטנת "שושנת המדבר", החינוך החוויתי עומד במרכז. הילדים יוצאים לסיורים חינוכיים בטבע, לומדים על הצומח והחי באזור ומשתתפים בפעילויות אקולוגיות שמעודדות אהבת הטבע ומודעות סביבתית. אך הלמידה החווייתית אינה מסתכמת רק בכך.

 

תחנות משחק ופנטזיה

הקייטנה מציעה מגוון רחב של "תחנות" משחק, שבהן הילדים יכולים להתנסות במשחקי חשיבה, פתרון חידות, יצירתיות ודמיון. כל תחנה מציעה חידון או משימה שונה, שמטרתה לחדד את המיומנויות האישיות והחברתיות של המשתתפים. 

 

סרטי פנטזיה ו-LARP

 

אחד הרגעים המרכזיים והמהנים ביותר בקייטנה הוא צפייה בסרט פנטזיה. הילדים מתכנסים יחד לחוויה קולנועית שמעבירה אותם לעולמות קסומים, מלאי הרפתקאות ודמויות מעוררות השראה. לצד הצפייה בסרט, הקייטנה גם מציעה פעילות LARP (משחק תפקידים חי), שבה הילדים מגלמים דמויות מהסרטים ומשחקים תפקידים בסצנות שהם עצמם יוצרים. הפעילות מפתחת יכולת חשיבה יצירתית, שיתוף פעולה וביטוי עצמי.

 

קייטנות פסח

פעילויות מגוונות ומעשירות בקייטנות פסח- שושנת המדבר

 

ב"שושנת המדבר בכרמל", הפעילויות מתוכננות כך שכל ילד יוכל למצוא את התחום שבו הוא מתעניין ומתחבר. צפייה בסרטי פנטזיה מרתקים מאפשרת לילדים להיכנס לעולמות חדשים, לפתח דמיון וללמוד על ערכים כמו חברות, אומץ ונתינה. ה"תחנות" השונות שמופעלות במהלך הקייטנה מציעות משחקים ואתגרים שמפתחים חשיבה ביקורתית, יצירתיות וכישורי פתרון בעיות. פעילות ה-LARP (משחקי תפקידים חיים)

 מאפשרת לילדים להתנסות בגילום דמויות שונות ולחוות מציאות חלופית, תוך כדי שימוש ביכולת ההבעה והאינטראקציה עם חבריהם.

 

חינוך לערכים דרך ההנאה

 

הקייטנה מקדישה תשומת לב רבה לחינוך לערכים. דרך הפעילויות השונות, הילדים לומדים על חשיבות העבודה בצוות, כבוד הדדי, אחריות אישית וקהילתית והתמודדות עם אתגרים. החוויה הקייטנאית מלמדת את הילדים כי למידה והתפתחות אישית הן תהליכים שיכולים להתרחש גם במסגרת של כיף והנאה, ולא רק בכיתה

מאז שנת 2013, "שושנת המדבר" מציעה חוויה ייחודית לילדי כיתות א'-ח' דרך קייטנות איכותיות ומרתקות שנערכות במהלך חופשות החגים – סוכות, חנוכה, פסח, וכן במהלך כל חודשי הקיץ. מטרתנו היא להעניק לילדים פעילות עשירה ומהנה במסגרת חינוכית ובטוחה, שבה כל ילד יוכל למצוא מקום להתפתח, לגלות ולחוות.

 

חוויות הרפתקניות ואיכותיות

 

ב"שושנת המדבר", אנו מתגאים ביכולתנו לספק חוויות עשירות ומעמיקות שמצליחות לכבוש את לבות הילדים לכל אורך היום. הפעילויות שלנו מתוכננות כך שהן לא רק מעשירות ומהנות, אלא גם פועלות תחת עקרונות חינוכיים מוצקים, מבטיחות סביבה בטוחה ומזמינות ללמידה פעילה. התמסרות המלאה של הקבוצות לפעילות, עד כדי כך שפשוט "לא שומעים אותם" מחוץ לחדרי הפעילות, מעידה על עומק החוויה וההתחברות לתוכן.

 

עולמות פנטזיה ומשחקי תפקידים

 

אחת הדרכים שבהן "שושנת המדבר" מצליחה להביא את הקסם היא דרך צפייה בסרטי פנטזיה איכותיים, שמזמינים את הילדים לעולמות מלאי דמיון והרפתקאות. כמו כן, הפעילות בתחנות מאפשרת לילדים להשתתף במשחקים מאתגרים ומעוררי חשיבה, תוך כדי שימוש בכישורים של פתרון בעיות ועבודה קבוצתית. הפעילות הייחודית של LARP (משחקי תפקידים חיים) מזמינה את הילדים לחוות מציאות חלופית, לגלם דמויות מתוך הסרטים והסיפורים שהם אוהבים, ולהיות חלק מהרפתקה משותפת ומרתקת.

 

רקע קודם במבוכים ודרקונים

 

לפעילויות ה-LARP ולמשחקים השונים, מומלץ שהילדים יבואו עם רקע קודם ב"מבוכים ודרקונים" או במשחקי תפקידים דומים. כך, הם יוכלו להשתלב בצורה טובה יותר בפעילויות, להבין את המשחקים ולהפיק את המרב מהחוויה. זוהי הזדמנות נהדרת לילדים להעמיק את ידיעותיהם, לחדד את מיומנויות החשיבה האסטרטגית ולפתח את כישורי התקשורת והעבודה בצוות.

 

ב"שושנת המדבר", אנו מחויבים להעניק לילדים חוויה חינוכית, בטוחה ומהנה. הפעילויות המתקיימות מבוקר ועד 16:00 מעשירות את הילדים בידע, בכישורים חברתיים ובחוויות בלתי נשכחות. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולחוות את הקסם, ההרפתקה והלמידה ש"שושנת המדבר" מציעה – הבטחה לחופשה שלא תשכח.

קייטנות פסח, שושנת המדבר בכרמל, מהווה מקום מושלם לילדים ולמשפחות שמחפשים פעילות אביבית מרעננת, מהנה ומלמדת. במקום זה, כל ילד מקבל את ההזדמנות לחוות, לגלות ולצמוח באווירה של תמיכה, חינוך לערכים וחוויות בלתי נשכחות. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לחגיגה של קייטנות פסח ב"שושנת המדבר בכרמל" – ההרפתקה המושלמת לכל המשפחה.

שושנת המדבר – קייטנות פסח לילדים 


בסיום קיץ מלא הרפתקאות ולמידה קייטנת "שושנת המדבר", הילדים נושאים איתם זיכרונות וחוויות שילוו אותם לאורך שנה. אך קייטנת שושנת המדבר בקיץ ובחגים אינה מסתכמת רק בחגים אלא גם באירועים ופעילויות מיוחדים, המקום ממשיך להיות מרכז חיובי של פעילות, העשרה וקהילה. מסדנאות יצירה בסוכות, דרך טיולי חנוכה מודרכים בטבע, ועד למסיבות פורים מסקרנות, "שושנת המדבר" מציעה מגוון רחב של אפשרויות להמשיך ולחגוג את החיבור לטבע, לקהילה ולמסורת בכל עונות השנה.

כל אירוע או פעילות ב"שושנת המדבר" מעוצבים כך שיתנו מענה לצרכים של כל המשפחה, תוך הקפדה על ערכים של למידה, חברות ואהבת הטבע. התוכניות מותאמות לכל גיל ומציעות חוויה עשירה ומגוונת שמשאירה טעם של עוד. בין אם אתם מחפשים פעילות משפחתית לחג, רוצים לחגוג אירוע במיוחד או מעוניינים בחוויה חינוכית בסופי שבוע, "שושנת המדבר" מספקת מענה אידיאלי שמחבר בין אדם לטבע ובין העבר להווה.

כך, "שושנת המדבר" אינה רק קייטנת קיץ, אלא מרחב חי ונושם שמזמין אתכם ואת משפחותיכם לחוויות בלתי נשכחות בכל עת בשנה, מלמד את ערכי התמדה, יצירתיות וחקר, ומציע מגוון דרכים לחגוג ולהעמיק את הקשר עם הטבע והסביבה הקרובה אלינו.

עוד לגלות

פעילויות קיץ לילדים בחיפה והקריות

פעילויות קיץ לילדים בחיפה והקריות

פעילויות קיץ לילדים בחיפה והקריות מציעות מגוון רחב של חוויות מהנות ומעשירות לילדים בכל הגילאים. במהלך חודשי הקיץ, כאשר הילדים בחופשה מבית הספר, ישנה חשיבות

קייטנת קיץ בחיפה והקריות

קייטנת קיץ בחיפה והקריות

קייטנת קיץ בחיפה והקריות מציעה חוויה חינוכית, ערכית ומהנה לילדים ולנוער. שושנת המדבר, שהוקמה בשנת 1998 על ידי אורן מנלה, פועלת במסגרת חוגי העשרה בבתי

דילוג לתוכן