שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

פעילות חנוכה לילדים: שושנת המדבר 2023

פעילות חנוכה לילדים: שושנת המדבר

חנוכה הוא חג שמח המציין את ניצחון המכבים על היוונים ונס פך השמן. זהו זמן מצוין לעשות פעילויות מיוחדות עם הילדים שיחזקו את הזהות היהודית שלהם וילמדו אותם על החג ומשמעותו. פעילויות כגון הכנת סופגניות ולביבות, יצירת מנורות וקישוטים, משחקים ושירים – כל אלה ישאירו זיכרונות נעימים מהחג ויקרבו את הילדים אל המסורת. בנוסף, פעילויות משותפות מחזקות את הקשר המשפחתי. חנוכה הוא הזדמנות נפלאה לבלות זמן איכות עם הילדים סביב פעילויות מהנות ומשמעותיות.

אנחנו בשושנת המדבר ריכזנו במיוחד לילדכם פעילות חנוכה לילדים בלתי נשכחת. עם משחקי תפקידים, משחקים לימודיים ועוד מגוון רחב של אירועים ופעילויות שהילדים לא ישכחו.

פעילות חנוכה לילדים: שושנת המדבר 2023

 

מניעת שעמום

חנוכה הוא חג ארוך יחסית שבו הילדים נמצאים הרבה בבית. לעיתים הם משתעממים וצריכים גיוון ופעילויות מהנות. פעילויות בחנוכה כגון משחקים, יצירות, אפיית סופגניות ועוד – יכולות לשבור את שגרת החג ולתת לילדים עניין והנאה. פעילויות משפחתיות משותפות גם מונעות מהילדים לבלות שעות ארוכות מול מסכים ומעניקות להם חוויות איכותיות ומגבשות. חשוב לתכנן מראש פעילויות כיפיות כדי שהילדים לא ישתעממו בבית במהלך החג הארוך.

 

פיתוח יכולות חברתיות

פעילות חנוכה לילדים זו הזדמנות לפתח את היכולות החברתיות של הילדים. כשהם עובדים יחד על פרויקט כמו הכנת קישוטים או אפייה, הילדים לומדים ערכים של שיתוף פעולה, סבלנות ועבודת צוות. האינטראקציה עם מבוגרים וילדים אחרים בפעילות מסייעת לילדים לפתח כישורים חברתיים חשובים. יתר על כן, פעילויות קבוצתיות כמו משחקים ויצירה משותפת מעודדות אינטראקציה בין הילדים ותורמות לביטחון העצמי שלהם. פעילויות בחנוכה הן הזדמנות מצוינת לטפח את היכולות החברתיות של הילדים.

 

פעילות חנוכה לילדים: למידה על החג והמסורת

פעילויות בחנוכה הן דרך מצוינת ללמד את הילדים על משמעות החג והמסורת היהודית. בישול ואפייה של מאכלים מסורתיים, הכנת מנורה ונרות ושירת פיוטים – כל אלה מקרבים את הילדים אל החג ועוזרים להם להבין את הסיפור והמנהגים של חנוכה. פעילויות יצירה ומשחקים המתמקדים בסיפור החג מספקות למידה חווייתית ומהנה. בנוסף על כך, שילוב של שיחות והסברים תוך כדי הפעילות מאפשר העברת ידע והבנה של הרקע והמשמעות. פעילויות בחנוכה מחזקות את הזהות היהודית של הילדים ומקרבות אותם אל המורשת.

 

שושנת המדבר – בואו לשחק איתנו!

אנחנו בשושנת המדבר ארגנו פעילות חנוכה לילדים מכל רחבי הצפון, שכל הילדים ישמחו לקחת בה חלק. משחקי תפקידים ממגוון רחב של נושאים וסוגים ומשחקים נוספים כולל מופע ייחודי – מחכים לכם בחנוכה הקרוב!

למידע נוסף, השאירו את הפרטים שלכם ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר.

דילוג לתוכן