שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

פעילות חנוכה לילדים

פעילויות חנוכה

נרות החנוכה ממלאות את לבותיהם של ילדינו באור, חום ואהבה, ואת בטנם בסופגניות טעימות. בנוסף, אחד הדברים שהם הכי אוהבים בחג החנוכה היא פעילות לילדים שמרגשת ומרתקת אותם ושייזכרו אותה לכל החיים.

מה עושים בחנוכה?

הורים לילדים שיצאו לחופשה לשבוע שלם, מחפשים עבורם פעילויות מגוונות שיוכלו להעסיק את הילדים שלהם במהלך החופש. פעילויות לחנוכה לילדים כמו שעת יצירה, הופעות ומופעים (אלו כבר דברים שאנחנו רואים שנים ולוקחים בהם חלק), ואין ספק שכל האירועים הנוצצים הם פעילויות מעולות לחג, אבל רבים מההורים מחפשים פעילות שילדם עוד לא מכיר או התנסה בו. פעילות מקורית שכזאת ניתן בהחלט למצוא בשושנת המדבר אשר מפעילה פעילויות וחוגים מעשירים ומרתקים לילדים בחיפה.

פעילויות לחנוכה בצפון

אחת הפעילויות המיוחדות ביותר שילדכם יוכלו לקחת בה חלק היא פעילות "הצלת האי" והיא מתקיימת בבית רוטנברג שבחיפה, שדרות הנשיא 77. בין התאריכים: 20.12-26.12.22. (ללא יום שישי). 

במשחק תפקידים זה, ילדכם יקבל תפקיד משמעותי של גיבור שתפקידו להציל את החיות הקסומות מהאי המתחיל לטבוע. במהלך המשחק, הילדים יתנסו בפיתוח הכישורים החברתיים שלהם . מה שבהחלט יכול להיות זרז לגילוי תכונות חדשות אצלם, כאלה שהם אולי לא מודעים אליהן. כמו לדוגמא, תחושת הדימוי העצמי. רבים מהילדים, כמו המבוגרים, נוטים להיות ביישנים במציאות וגילום דמות שהיא פחות ביישנית במהותה, יכול לגרום לילדכם לגלות כח חדש שטמון בו.

כמובן, אנחנו לעולם לא שוכחים את המסורת.  בכל ימות הפעילות נדליק חנוכייה לכבוד חג האורות. 

פעילות חנוכה לילדים מאמר

אטרקציות לחנוכה

אנחנו בשושנת המדבר שמנו לעצמנו כמטרה להפעיל פעילויות חנוכה לילדים שישענו על מסורת החג ולצד זאת יתרמו לפיתוחם של הילד והילדה. כל שנות ניסיוננו בעבודה עם ילדים, הובילו אותנו לצבור ידע רב התורם ליצירת משחקי תפקידים מעניינים. כאלה, שילדכם ייקחו בהם חלק, יהנו מהם לכל אורכם, ויתרה מכך לא יירצו שהם ייגמרו.

דילוג לתוכן