שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

פעילויות לחנוכה

פעילות לחנוכה

כמדי שנה, הורים רבים ניצבים בפני דילמה של אילו פעילויות לחנוכה קיימות היכולות להיות מעניינות עבור ילדיהם הקטנים, ושייתנו להם זיכרון מתוק של חוויה בלתי נשכחת לכל החיים.  פעילות חנוכה לילדים חינוכית, מעשירה ומרתקת. 

פעילויות לחנוכה מאמר black-wizard-with-magic-wand-summoning-dragon-digital-art-style-illustration-painting (1)

פעילות חנוכה בחיפה

אנחנו בשושנת המדבר, שמחים ונרגשים להזמין אתכם לפעילות חנוכה לילדים בבית רוטנברג שבחיפה, שדרות הנשיא 77.  שתתקיים 20.12-26.12.22. פעילות מעשירה וחינוכית לילדים אשר תחל את פעילותה מיום שלישי ועד שבוע אחריו (ללא יום שישי).

במסגרת פעילות חנוכה בחיפה של שושנת המדבר, קבוצת הילדים הולכת להיכנס למשחק דמיוני ומעצים במיוחד שבו הם יוכלו לקחת חלק בתפקידים משמעותיים שיעזרו להם לבנות את אופי הדמות שלהם, להתנסות במשחקי תפקידים שונים וליצור חברויות לכל החיים

פעילויות חנוכה לילדים - מה עושים שם?

על אי טרופי קסום עם חיות קסומות, התקבלה בשורה איומה המאיימת להטביע את כל האי. רק גיבורים אמיתיים יוכלו להגיע אל האי ולהציל את כל חיות הבר. האם יצליחו הגיבורים להציל את האי? את זה כבר נצטרך לראות בהמשך, אבל עד אז אנחנו חייבים לאסוף את כל החיילים שלנו ולהחדיר בהם את החוסן והגבורה בכדי שיהיו להם הכלים לעזור לחיות הקסומות.

מה שיפה בפעילויות שלנו זה שהן תורמות להתפתחותו של הילד. כי באמת להינות ולהיות כול כולך במשחק התפקידים, לא כל כך פשוט. כי צריך לפתח כישורי חיים כדי להצליח "להיכנס לנעליה" של כל דמות ובייחוד לדעת כיצד לשתף פעולה עם ילדים אחרים שגם משחקים דמות משלהם. 

פעילויות לחנוכה מאמר

פעילויות לילדים עם בייבי יודה!

מלבד משחקי מבוכים ודרקונים ותפקידים תוכלו לפגוש גם את בייבי יודה ולהדליק יחד איתו נרות חנוכה. אנחנו בשושנת המדבר, דאגנו שלילדכם לא יחסר כלום ואין לנו שום ספק כי הם יתרגשו וישמחו לקחת חלק בהן. לכל שאלה או התעניינות בחוגים או פעילויות, אתם מוזמנים להשאיר באתר פרטים ואנחנו ניצור איתכם קשר בהקדם 🙂 

דילוג לתוכן