שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

פעילויות חנוכה לילדים

חג החנוכה הנה תכף מגיע, כל הילדים שוב יוצאים לחופש, ובדיוק כאן נשאלת שאלה אחת חשובה: אז אילו פעילויות חנוכה לילדים קיימות? אנחנו בשושנת המדבר דאגנו לארגן לכם את הפעילויות לחנוכה השוות והמקוריות ביותר לילדים!

פעילות חנוכה לילדים

פעילות חנוכה בחיפה

אנחנו גאים להודיע לכם על פעילויות חנוכה לילדים אשר יתקיימו בבית רוטנברג שדרות הנשיא 77 בחיפה בתאריכים 20-26.12.22. ימי הפעילויות בחג חנוכה בחיפה יתקיימו החל מיום שלישי עד שני (ללא יום שישי).

פעילות הצלת האי

אי טרופי מרוחק צפוי לשקוע אל המצולות ממש בזמן הקרוב! לכן נשאלת השאלה: "מי יצליח לחלץ את כל מי שנמצא על האי? כולל כל החיות הקסומות הנמצאות בו? האם גם אותן יספיקו להציל? 

הזדמנות מיוחדת לילדכם להיכנס ללהיכנס עם חבריהם אל עולם קסום, וביחד להציל את מי שנמצא עליו. זהו משחק תפקידים שבו הילדים ישחקו דמויות שונות, יצטרכו לגלם דמויות שונות והכי חשוב, לשתף פעולה עם חבריהם בקבוצה  כדי להציל את כל האנשים על האי, ולצאת גיבורים!

סרטים/ משחקים/ קלפים

אנחנו הולכים ללמד את הילדים שלכם משחקי קופסה מקוריים ומיוחדים ביותר, המשלבים תכנים לימודיים וחינוכיים. משחקי היסטוריה לשיפור הידע, משחק זיכרון לפיתוח טכניקות למידה ועוד פעילויות חנוכה לילדים המפתחות דמיון, מחשבה, ואופי.

פעילות לילדים בחיפה עם בייבי יודה!

בחנוכה הזה הילדים שלכם הולכים להנות ממגוון רחב של פעילויות חנוכה לילדים עם בייבי יודה ההיסטורי והדלקת נרות חנוכה כחלק מהמסורת. בנוסף תמצאו אצלנו, קבוצות מבוכים ודרקונים לילדים ולנוער, פעילויות RPG, משקחי דמיון ועוד. 

משחקים של פעם מאמר board-games-concept-dice-chips-cards-background-playing-field-copy-space (1)

פעילות חנוכה - למה שווה לרשום את הילד?

האמת העצובה היא, כי את רוב הזמן הילדים כיום מבלים דווקא מול מסכי הטלוויזיה והמחשב. לכן, אנחנו בשושנת המדבר הכנו עבורם פעילויות מקוריות ומגניבות ביותר שיוציאו אותם מהעולם הווירטואלי ויכניסו אותם, עם החברים שלהם, לעולמות דמיוניים וקסומים.

דילוג לתוכן