שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

משחק D&D

משחק Dungun's and Dragons

המשיכה הרבה שמשחק D&D מייצר עבור מיליונים בכל רחבי העולם, נשען על שילוב בין מציאות לדמיון ויצירת מערכי משחק סופר מפורטים המורכבים מדמויות, ועלילות מפתיעות רבות. המשחק מבוכים ודרקונים לא מפסיק להתחדש בכך שמדי תקופה יוצאות מהדורות חדשות השומרות על עניין בקרב הפעילים בתחוםההבדלים בין המהדורות השונות מתבטאים במקצועות, ציוד וגזעים חדשים המופיעים בכל מהדורה.

משחק D&D מאמר | בתמונה - לוח משחק D and D עם קוביות וחרב

הפיצול הגדול של עולם ה- מבוכים ודרקונים

בעולם המבוכים והדרקונים נוצר פיצול לאחר שחברת 'מכשפי החוף' רכשה את חברת TSR, החברה המקורית שהוציאה את המשחק והוציאה את המהדורה השלישית בשנת 2000. אך, בשנת 2008 יצאה המהדורה הרביעית אשר רבים לא התחברו אליה והעדיפו להישאר עם מהדורה 3.5. כך נוצרו מחנות בעולם המבוכים והדרקונים כשכל חברה מנסה למתג ולמצב את עצמה כחברה המובילה. עבור קהילת ה D&D זה הקנה אפשרויות בחירה ומגוונות יותר לבחירה של דמויות, עלילות ועוד

מגדיר המפלצות - מדריך לשליט המבוך

המורכבות של משחק המבוכים והדרקונים כה רבה שיש ספרי חוקים עבי כרס בהן מפורטים כל הכללים לגביי כל פרט ופרט במשחק. בקטלוג המפלצות תמצאו מאות דמויות, כל אחת בעלת אפיון שונה. בספרי ההרחבה של המשחק תמצאו סט כללים, חפצים וציוד מיוחד, מקצועות אקזוטיים, עולמות מערכה ושלל הרפתקאות מוכנות. כל שחקן בוחר דמות בעלת:

  • דרג"ש – דירוג שיריון,
  • נק"פ – נקודות פגיעה,
  • תכונות,
  • לבוש
  • וציוד המתאימים רק לה. 

טקטיקות ואסטרטגיות הן חלק בלתי נפרד ממשחק המבוכים והדרקונים ולכן משחק זה נחשב כמפתח מאוד את היכולות והכישורים של ילדים ובני נוער. 

משחק D&D מאמר | בתמונה - לוח משחק D and D עם קוביות בתוך תיבת אוצר קטנה

מבוכים ודרקונים - הדבר האמיתי

מתעניינים בחוג מבוכים ודרקונים? רוצים לדעת איך משחקים D&D או שוקלים לרכוש מבוכים ודרקונים מהדורה חמישיתשושנת המדבר היא הכתובת אליה אתם צריכים לפנות בכל הנוגע לאלמנטים הקיימים במשחק זה כחלק מתוכנית העשרה רחבה, חוגי מבוכים ודרקונים ומשחקי דמיון נוספים שאנו מעבירים בבתי ספר ומתנסים בצפון הארץ. 

דילוג לתוכן