שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

משחק גיבורי על

משחקי גיבור על

מאז ומתמיד נחשב משחק גיבורי על לאטרקטיבי ומושך בקרב ילדים ובני נוער. כי מי מאיתנו לא חלם להיות גיבור על עם כוחות על טבעיים כמו של הדמויות עליהן גדלנו כמו ספיידרמן, אקוומן, סופרמן ועוד. היום נדבר על משחקי גיבורי על לילדים אשר הפכו בשנים האחרונות לתופעה רווחת בקרב ילדים בישראל ובעולם כולו.

משחק גיבורי על מאמר | בתמונה ילדה עם אפרו משחקת בגיבור על (1)

איך הפכו משחקי גיבורי על לכל כך נפוצים?

אנחנו רגילים לראות את הילדים שלנו נמצאים מול מסכי הטלוויזיה והמחשב ברוב שעות היממה, אבל כל ילד יודע שגם למשחקי המחשב יש גבול, וילדים רבים מחפשים אחר משחקים מקוריים ומגניבים כאשר הם יוצאים לבלות עם חבריהם. אחד המשחקים המיוחדים הללו הינו משחק גיבורי על.

הרעיון במשחקים אלו, של גיבורי על לילדים הוא, שהם יכולים להביע את עצמם דרך הדמות האהובה עליהם. לפעמים ילדים מתקשים להראות את הרגשות והאופי האמיתי שלהם, אבל דרך משחק, ובעיקר משחק פעולה ודמויות – הרבה יותר קל לילדים להיפתח ולהתנסות באופי אחר ושונה.

למה כדאי להשתתף במשחק גיבורי-על?

אנשי מקצוע שחוקרים התנהגות של ילדים ובני נוער, מעידים לא אחת כי לילדים הרבה יותר קל להראות את האופי האמיתי שלהם דרך משחק. במהלך משחק, ילד שוכח מהמגבלות שלו, ולכן לרוב, יותר קל לו להיפתח מכיוון שגם שאר הילדים לובשים על עצמם דמויות "ומסכות" של גיבורי על אחרים, ומתנהגים בצורה שאינה טבעית להם. 

סיבה נוספת היא כי משחקי תפקידים לילדים תורמים בכך שגיבורים ועוד במיוחד גיבורי על, ניצבים לא אחת בדילמה גדולה שעליהם לפתור ולהגן על אחרים בעזרת כוחות העל שלהם, כי לשם כך הם נועדו – לשמש כשומרים ולהציל חיי אדם.

משחק גיבורי על מאמר | בתמונה: ילד קטן משחק גיבור-על בחוץ

משחקי פעולה לילדים עם שושנת המדבר

מתעניינים בחוגים לילדים בחיפה? מחפשים אחר פעילות מיוחדת לילד שתכלול בתוכה משחקי גיבורי על? אם כן, אז הגעתם בדיוק למקום הנכון! שושנת המדבר גאים להציג בפניכם את מערך הפעילויות והחוגים המגוונים שיש לנו להציע לילדכם. משחקי פעולה, משחקי גיבורי על לילדים ולבני נוער ועוד מגוון עשיר של פעילויות חינוכיות ומיוחדות שיעסיקו את ילדכם ויעזרו לילדכם למצוא חברים, לשפר תקשורת בין אישית, להעלות את הבטחון העצמי ועוד.

דילוג לתוכן