שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

משחקי תפקידים לילדים - כבר שמעתם ?

משחקי תפקידים לילדים

ברוכים הבאים לעולם שלם וקסום של משחקי תפקידים לילדים מיוחדים ומגניבים אשר נוצרו כחזון לאגד את קהילות הילדים והנערים לפעילויות העשרה של משחקים המבוססים היסטורית במטרה לאחד בין בני הנוער, להעשיר את הידע שלהם והכי חשוב – לגרום להם להנות עם משחקי מבוכים ודרקונים ומשחקי תפקידים מקוריים ..

משחקי תפקידים לילדים מאמר חוג מועדון אריאל שושנת המדבר מבוכים ודרקונים

סוגי משחקי התפקידים שמיועדים לילדים ומאפשרים להם לחוות

באתר שלנו, אתם תוכלו למצוא מידע רב אודות סוגי המשחקי תפקידים שמיועדים לילדים ומאפשרים להם לחוות את הדמות ולהיכנס לנעליה. החל מדמויות היסטוריות שונות, גיבורי על אגדיים, דמויות ממלחמת הכוכבים ועוד מגוון רחב של משחקים מקוריים וייחודיים מחכים לכם באתר שלנו ופעילויות שונות שאנחנו דואגים לארגן לילדים בבתי הספר ובמתנסים.

משחקים לילדים נחשבים לאחד האקטים המיוחדים ביותר שילדים יכולים לקחת חלק בהם – לא רק שהמשחק מעסיק את הילד, אלא שהוא גם תורם להתפתחות הידע של הילד אודות גיבורים היסטוריים מיוחדים מן העבר או תכונות אופי שונות שנוכחות אצל הדמויות והתפקידים השונים.

איך משחק תפקידים תורם לילד?

אולי אחת השאלות החשובות ביותר שכל הורה או מורה שואל את עצמו אי פעם, האם משחקי התפקידים לילדים תורמים להתפתחות הילד או שאולי מדובר במשחקי חברה שפשוט גורמים לילד להעביר את הזמן? אז זהו…

מדובר ב – פעילות ייחודיות בחיפה לילד ולילדה שאפילו מומלץ לקחת בה חלק מכיוון שפעילות מהסוג הנ"ל לא רק תעשיר את ידע הילד בדמויות ומקרים שונים, אלא שהדבר גם יפתח את הילד שלכם בפן החברתי (ובעיקר אם אתם מרגישים שהילד שלכם מתקשה להיות בסביבת חברה, הרי שכדאי ומומלץ לקחת את הילד שלכם לחוויה יוצאת דופן שהוא לא רגיל אליה). ומעבר לכך, זה גם מפתח מאוד את עולם הדמיון שלהם. 

תרומה נוספת של משחקי התפקידים לילדים זהו הידע ההיסטורי, כמו שכבר ציינו לפני כן – קיים אצלנו גם מערך משחקי תפקידים המשלב דמויות היסטוריות שיעזרו לילד שלכם לפתח ידע היסטורי אודות מלחמות הפנימיות של מלחמות בארץ ישראל מימי התנ"ך ועד היום ואירועים היסטוריים נוספים (אין ספק שזהו ידע רב וחשוב לכל ילד וילדה), ובכל זאת, גם אם אין מדובר בדמויות היסטוריות – הרי שלא משנה איזו דמות ישחק הילד שלכם, בכל דמות הוא יגלה דפוסי התנהגות שונים, מה שיעזור לו לגבש את הדמות העצמית שלו ולהכיר דפוסי התנהגות נוספים הקיימים בחברה.

ולבסוף, אולי התרומה החשובה ביותר שהילד שלכם יפיק ממשחקי תפקידים זהו הבטחון העצמי. ברגע שילד יכול להיכנס לדמות ולהתנהג לא כטבעו ועוד לעיני שאר האנשים, הרי שבדיוק ככה נבנה הבטחון העצמי והפנימי של כל אחד מאיתנו, וכמה שהילד שלכם ירבה להחליף תפקידים ולבצע אותם על הצד הטוב והמוסמך ביותר – הרי שהדבר רק יגביר אצלו את הבטחון העצמי.

משחקי תפקידים לילדים מאמר little-boy-playing-superhero-playground (1)

מגוון מגניב של משחקי דמיון לילדים

אם אתם מעוניינים שהילד שלכם ייקח חלק בפעילות מעשירה וחווייתית ביותר לבד או יחד עם חברים נוספים – הרי שאצלנו בחוגי המועדון של שושנת המדבר ובמבחר רב של מוקדים באוזר חיפה וסביבתה, תוכלו למצוא את המשחקים השווים ביותר לכל ילד וילדה.

משחקי תפקידים מקוריים ו – משחקי מבוכים ודרקונים שיגרמו לילד שלכם להנות במיוחד, ולכם –  לדעת שהילד שלכם נהנה ומכיר חברים חדשים, מתפתח וצומח בסביבה טובה ובטוחה יחד עם מדריכים איכותיים אשר מעבירים את פעילויות העשרה המקצועיות וגורמים לילד שלכם לזכות בביטחון עצמי, ידע היסטורי ובהעברת זמן חווייתי ביותר עם חברים נוספים שגם הם באים לשחק.

צרו קשר בכפתור, נשמח לראותכם 🙂

דילוג לתוכן