שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

משחקי חברה לילדים

משחקי חברה לילדים

אם יש דרך מיוחדת להעסיק ילדים בפעילות מקורית ומעניינת, פעילויות שיסקרנו את הילדים (חד משמעית שזאת לא משימה פשוטה כי רבים מהם רגילים לשבת מול מסכים) הרי שאלו הם משחקי חברה לילדים

פעילות לילדים - דוגמא

ישנם הרבה מאוד משחקי חברה לילדים בעיקר משחקי קבוצות, כאשר כל קבוצה מקבלת סיפור רקע שבו חברי הקבוצה צריכים לפתח את עלילתו. כל אחד משחק דמות, ויחד הם מתחילים במשחק, כאשר בדרך כלל המשחק יחולק לגיבורים טובים ורעים. גיבורים רעים הם אלו הגורמים לנזק, צרות, בעיות ושאותם צריך להביס. 

משחקי חברה לחנוכה לילדים

חנוכה הוא חג שילדים מאוד אוהבים ולא רק בגלל הסופגניות הטעימות אלא גם כי כל הילדים בחופש וילדים לא אוהבים לשבת בבית וכל הזמן לחפש מה לעשות או עם מי לשחק?. 

מטרתן של משחקי חנוכה עם דמויות היסטוריות מלמדות על אירועים היסטוריים מהעבר הקרוב והרחוק. באמצעות משחקי תפקידים אלו ניתן לחקור את ה"מה אם?" היכן שהשחקנים בודקים היסטוריה אלטרנטיבית וחווים אפשרויות היסטוריות.  

מצרים או יוון העתיקות בשילוב קסמים והשפעות האלים המיתולוגיים. סיפורי אימה ממלחמת העולם השניה. פיענוח פשעים גוטיים מהתקופה הויקטוריאנית באנגליה, ועד חוויית מלחמות הפנימיות של טוקוגאווה ביפן הפיאודלית

משחקי חברה לילדים מאמר father-daughter-playing-super-hero (1)

שושנת המדבר – משחקי חברה לילדים

בשושנת המדבר חשוב לנו שילדכם שלכם ייהנו ממשחקים אינטרקטיביים, חברתיים ומעשירים. השאירו לנו פרטים באתר ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן