שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

מלחמת הכוכבים לילדים - משחק תפקידים

מלחמת הכוכבים

הסיבה שכל כך הרבה נהנים מ –  מלחמת הכוכבים לילדים היא בגלל שהם יכולים לכתוב את הסיפור בדרכם שלהם. אין צורך בוויכוחים על מי ינצח בקרב בין דארת' ויידר ל- רייבאמצעות משחקי תפקידים, ילדכם יכול להפוך לריי ולהתמודד עם חברו המשחק את התפקיד של ויידר המרושע. התוצאה מבוססת על הכישורים שלו והאופן שבו הוא משתמש בכוח.

מלחמת הכוכבים לילדים מאמר | huge-hall-spaceship-interior-elements-this-image-furnished-by-nasa (1)

משחקי תפקידים

מכיוון שלאף אחד אין סבלנות לחכות לסרט החדש בסאגת מלחמת הכוכבים שישוחרר (לפי השמועות הסרט הבא מתוכנן לצאת בסוף 2023) , משחקי תפקידים עוזרים לנו להעביר את הזמן. אז כדי למלא את חלל, חיפשנו ברחבי הגלקסיה את משחקי התפקידים המובילים של מלחמת הכוכבים.

הצילו את האן סולו

המשחק תפקידים היצירתי הזה נהדר למסיבות ימי הולדת לילדים. כל שתצטרכו לארגן זה סך הכל רק כמה רובי מים ו " אקשן פיגר" של האן סולו. במשחק הילדים צריכים להציל את בובת הפעולה של האן סולו אשר הקפיאו אותה בתוך קוביית קרח באמצעות שימוש ברובי המים שלהם.

רקע לסיפור Rescue of Han Solo

ידוע גם בשם Battle of the Great Pit of Carkoon, הייתה משימה שביצעו חברי ברית המורדים כדי להציל את האן סולו, שנלכד והוקפא בקרבוניט, על ידי  ג'אבה ההאט Jabba the Hut

חבריו של סולו בברית המורדים יצאו למצוא ולהציל את המבריח לשעבר מארמון ג'אבה בטאטויין. סולו שוחרר לבסוף על ידי חבריו, אך ברון הפשע הורה להוציא את כל הצוות להורג. זה הוביל ל " קרב הגדול בבור של קרקון" בין קבוצת המורדים הקטנה לכוחותיו של ג'אבה. 

מלחמת הכוכבים משחק תפקידים - היסטוריה

ל – מעט ספרים או משחקים הייתה השפעה מתמשכת על סאגת מלחמת הכוכבים ומעריציה כמו מלחמת הכוכבים: משחק התפקידים. פורסם במקור על ידי West End Games בשנת 1987 ויצא לשווקים בזמן שעתידה של כל סדרת מלחמת הכוכבים הייתה לוט בערפל.  הוא הצליח לכבוש את ליבם של דור גיימרים שלם עם כללים וקווים מנחים של המשחק שאפשרו להם ליהנות ממשחק תפקידים מרגש ועם זאת גם ברור לכל המשתתפים.

אילו משחקים קיימים למלחמת הכוכבים?

ה– Star Wars RPG זה מערכת חוקי בסיס לשלושה משחקים שונים התואמים זה לזה לחלוטין. שלושת המשחקים הללו הם: 

Edge of the Empire

Age of Rebellion 

Force and Destiny

מלחמת הכוכבים לילדים | spaceship-grunge-interior-with-view-exoplanet (1)

Edge of the Empire

השתתפו להרפתקאות במקומות שבהם המוסר גבולי ושום דבר אינו בטוח. תפעלו ככמבריחים ב –  Outer Rim. היו ציידי ראשים ורדפו אחרי חלאות האדם החיות בצללים של קורוסקאנט, או נסו להקים מושבה חדשה על כוכב מתחת לתשומת לבה של האימפריה.

Age of Rebellion

התמודדו עם האימפריה הגלקטית המרושעת כחברים בברית המורדים. נהלו מלחמת גרילה ברחבי הגלקסיה של מלחמת הכוכבים  בתור חיילים, או שתספקו מודיעין מכריע למורדים כמרגלים ערמומיים. התמודדו מול גדודי חיילי סער, ,תגנבו תוכניות סודיות וקודים, והישארו על המטרה במאבק נגד הכוח האולטימטיבי ביקום. לא משנה איזה תפקיד אתם לוקחים במרד, גורל הגלקסיה נתון בידיים שלכם.

Force and Destiny

מיועד לאלו מכם הרוצים אלמנטים "מסתוריים" נוספים במשחקי התפקידים שלהם. ספר זה מרחיב מאוד את כללי הכוח הבסיסיים הקיימים בשני הספרים הקודמים שהוזכרו, מציג מינים רבים נוספים ואפילו כללים לבניית חרב אור מותאמת אישית משלכם. 

דילוג לתוכן