שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

מלחמת הכוכבים דמויות

מלחמת הכוכבים דמויות

אחד הסרטים המרשימים ביותר שיצאו, הנחשב לפורץ דרך בנישת סרטי מד"ב הינו מלחמת הכוכבים. כנראה, הצלחתו של הסרט מושפעת רבות מהדמויות ובעלילה השוררת בסרט שרבים מהצופים הצליחו כל כך להתחבר אליה. עלילת הסרט מספרת לנו על בני האדם ומינים שונים של חייזרים המתקיימים ביקומנו.

מלחמת הכוכבים - דמויות בולטות

בסדרת מלחמת הכוכבים 8 סרטים שונים המגוללים עלילת מדע בדיוני פורצת דרך. לסדרה עצמה דמויות שונות שלחלקן אנחנו נחשפים כבר בסרטים הראשונים וחלקן מצטרפות אלינו רק בהמשך.

בובה פט (Boba Fett)

בובה פט היה צייד ראשים ושיבוט גנטי של אביו, ג'אנגו פט. למרות שהאמינו שהוא נהרג בשובו של הג'דיי,  הוא הופיע בסדרת דיסני+ The Mandalorian והוא הכוכב של The Book of Boba Fett.

C-3PO

אנאקין בנה את הדרואיד C-3PO כדי לעזור לאמו. ב "עלייתו של סקייווקר" , C3-Po עזר למחתרת לאתר את כוכב הלכת של Exegol.

דארת' ויידר | אנאקין סקייווקר

הדמות המרכזית בסדרת מלחמת הכוכבים, מציגה לנו את חייו של דארת' ויידר בתור משרתו המרכזי של קיסר האימפריה הגלקטית. דארת' ויידר מוצג לנו בשלושת הסרטים הראשונים כרשע שהגיע מהכוח הרע ביותר שקיים בגלקסיה.

החל מהסרט השישי בסדרת הסרטים, דארת' ויידר הופך לגיבור טוב ומצליח להציל את בנו מהקיסר הרע, בעוד שהוא מקריב את החיים שלו למען בנו. המעשה המיוחד הזה זכה לתשבוחות בכל רחבי העולם, בעיקר בגלל שהסדרה מציגה לנו את עלילת חייו ומניעיו של אנאקין הלא הוא דארת' ווידר ולצופים רבים הפכה לסמל גדול של שינוי.

איך אנאקין סקייווקר הפך לדארת' ויידר?

בדו קרב שבו השתתף אנאקין בצעירותו, הוא איבד את ידו השמאלית ואת הרגליים שלו ובכדי לשרוד הוא לבש על עצמו חליפה מיוחדת שעזרה לו עם מערכת הנשימה, ועם חלקי הגוף שכבר לא היו בשליטתו. לבוש שריון ולבוש שחור, עם שריון מיוחד שמעניק לו כוחות רעים וחזקים, הפך אנאקין לדארת' ויידר האכזר.

מלחמת הכוכבים דמויות מאמר destroyed-planet-science-fiction-illustration (1)

מלחמת הכוכבים לילדים

בשושנת המדבר תוכלו למצוא משחק תפקידים של מלחמת הכוכבים לילדים ולנוער. צרו קשר עם אורן לפרטים נוספים.

דילוג לתוכן