שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

מג'יק - לא סתם משחק קלפים

Magic: The Gathering

מג'יק - לא סתם משחק קלפים

משחק הקלפים מג'יק,  (,Magic: The Gathering (MTG הוא משחק קלפים לאספנות שיצא לראשונה ב-1993 על ידי Wizards of the Coast ומאז, הוא הפך לאחד ממשחקי הקלפים הפופולריים והמשפיעים ביותר בעולם, עם מיליוני שחקנים ברחבי העולם.

המשחק מתרחש ביקום בדיוני הנקרא Multiverse, שבו שחקנים לוקחים על עצמם את התפקיד של קוסמים רבי עוצמה הידועים בשם .Planeswalkers כל שחקן בונה חפיסת קלפים שמייצגת את הקסמים, היצורים והיכולות הקסומות שלו, ולאחר מכן משתמש בקלפים האלה כדי להביס את יריביו.

משחקים של פעם – מהו אופי משחק מג'יק?

מג'יק,  הוא משחק של אסטרטגיה, מיומנות ומזל. על השחקנים לבחור בקפידה אילו קלפים לכלול בחפיסה שלהם, ולאחר מכן להשתמש בהם אסטרטגית כדי לתמרן את יריביהם. ישנם סוגים רבים ושונים של קלפים במג'יק  כולל יצורים, לחשים, חפצים וקסמים, כל אחד עם היכולות והאפקטים הייחודיים שלו.

אחד הדברים שהופכים את מג'יק לכל כך פופולרי הוא המשחק המתפתח כל הזמן.   Wizards of the Coast  משחררים סטים חדשים של קלפים מדי כמה חודשים, כל אחד עם נושאים ומכניקה ייחודיים משלו. זה אומר שהמשחק תמיד משתנה, ושחקנים חייבים להתאים את האסטרטגיות שלהם כדי להישאר תחרותיים.

עד כמה מג'יק מוכר בעולם?

למג'יק יש גם סצנה תחרותית משגשגת, עם טורנירים ואירועים שנערכים ברחבי העולם. הגדול שבהם הוא ה-Pro Tour  הכולל את מיטב השחקנים מרחבי העולם המתחרים על פרסים כספיים ותהילה.

למרות המורכבות שלו, (Magic: The Gathering (MTG הוא משחק ששחקנים מכל רמות המיומנות יכולים ליהנות ממנו. קל ללמוד את המשחק, אבל קשה לשלוט בו, ותמיד יש משהו חדש לגלות.

שושנת המדבר – משחקים של פעם

אם אתם חובבים מושבעים של משחקים של פעם, אנחנו בשושנת המדבר מרכזים שושלת שלמה של משחקים מדורות קדומים ונותנים להם ביטוי בזמננו. בין אם אתם אוהבים את משחק הקלפים מנצ'קין או משחקי קלפים אחרים שאתם מכירים – לנו בשושנת המדבר תהיה האפשרות למצוא עבורכם א ת הקהל המיועד עבור המשחק.

שנים רבות שאנחנו מקדמים את נושא המשחק בין בני נוער ומנסים לחשוף את הדור הצעיר למשחקי עבר שהביאו עימם אידיאולוגיה, הליכות, וכן גם תרמו רבות לאופי הילדים. בואו להיות חלק מנבחרת המשחקים שלנו ולהוות חלק מהמשפחה החמה שלנו.

השאירו את הפרטים שלכם באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר בהקדם, כדי שגם אתם תוכלו להצטרף למשחקי החברה שלנו.

דילוג לתוכן