שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

ימי הולדת לילדים בצפון

ימי הולדת לילדים

מחפשים לחגוג ימי הולדת לילדים בצפון? מעוניינים בפעילות חגיגית שונה מזאת שעושים בד"כ? הכירו את שושנת המדבר – חוג מבוכים ודרקונים 🙂 מרכז ערכי וחינוכי הנותן לילדים חוויה בלתי נשכחת של משחקי מבוכים ודרקונים  לצד פעילויות כיפיות ומעשירות במיוחד! 

ימי הולדת לילדים בצפון מאמר fun-dragon-animation (1)

איך לבחור פעילות יום הולדת לילדים?

כאשר אתם בוחרים פעילות יום הולדת לילדים, חשוב שתיקחו לתשומת ליבכם :

 

את כל השיקולים הללו תצטרכו לקבוע לפני שתתחילו לחפש אטרקציית יום הולדת.

ימי הולדת לילדים בחיפה והצפון

בנוסף, היכן יום ההולדת יתקיים הוא גם דבר לחשוב עליו. אם המיקום נמצא רחוק, הרי  שתצטרכו לארגן הסעות הלוך וחזור. כגון, לבקש מהורים אחרים שיקפיצו את הילדים או לשכור הסעה (אחרת חברים יישארו מאחור כי לא יהיה להם איך להגיע). מומלץ גם לבדוק את כמות הבנים והבנות בקבוצה ולוודא שלשני המינים יהיה כיף ומהנה במהלך הפעילות באותה מידה.

פעילות מבוכים ודרקונים

ישנם  מלא דרכים לחגוג יום הולדת, אבל לא קיימים הרבה המתאימים לכל הגילאים. בדרך כלל, ההורים מזמינים מישהו שיפעיל את הילדים ולצד כל זה בוחרים את המקום הנכון, מארגנים כיבוד ושתייה, ועוד. בחגיגות ימי ההולדת של שושנת המדבר אנו מעבירים פעילויות חוויתיות ומרגשות לכל ילד וילדה. כמו – 

ימי הולדת לילדים בצפון מאמר little-girl-blue-white-wreath-symbol-israeli-flag-plays-garden (1)

יום הולדת בצפון

לא משנה אם אתם מגיעים מהצפון מהמרכז או אפילו מדרום הארץ, החוויה המיוחדת שלנו הולכת לסחוף את הילד יום הולדת שלכם אל תוך עולם קסום ואגדי שבו נכיר את הדמויות החדשות ששולטות בו.

דילוג לתוכן