שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

חוגים לילדים בחיפה

חוגים בחיפה לילדים

בעיר חיפה יש כל כך הרבה חוגים שונים לילדים, החל מחוגים שיכולים לפתח את רמת הספורט של הילדים ועד לחוגים שעוזרים לילדים לממש את הכישרון שלהם, אבל חוג אחד הוא נבדל מכולם ושונה לחלוטין מכל חוג שאתם מכירים, כי בחוג הזה ילדים לא רק נהנים, הם גם מפתחים ידע רב, יוצרים קשרים עם ילדים חדשים ולומדים לפתח את האישיות שלהם והרי שזהו חוג מבוכים ודרקונים של שושנת המדבר, שמפעילה מגוון רחב של חוגי ילדים עם משחקי תפקידים שעוזרים לילדים להיכנס לדמות ולחוות אותה לכל אורכה.

 

החוגים שלנו נבנו לא סתם במטרה של להעסיק את הילדים שלכם בפעילות כלשהיא אלא, שאנחנו מתכננים את הפעילות כך שהילדים יפיקו ממנה את מירב הלמידה. ילמדו על החיים עצמם, על הדמויות, על דרכי ההתנהגות בחברה שלנו ומהו טוב ורע (מה שלא בהכרח יהיה קל להבין לילדים בעולם שלנו, בגיל כל כך צעיר).

מדוע כדאי לכל הורה לשלוח את הילד שלו לחוג משחקי תפקידים?

הורים רבים רואים את הילדים שלהם משחקים מדי יום והאמת היא שהילדים נוטים לשחק עד גילאים מאוד בוגרים, גילאי העשרה אפילו, ובזמן שרבים מההורים רואים בשעות המשחק האלו שעות מתות לחלוטין ומבוזבזות שניתן היה לנצל אותן לטובה, אנחנו בשושנת המדבר דאגנו לחשוב איך להפוך את שעות המשחק המבוזבזות לתוכנית מעשירה ומלאה בידע שמתקיימת כולה תוך כדי משחק.

 

רק תחשבו על זה לשנייה, לא רק שהמשחק עצמו מהנה, הילד שלכם גם יוכל ללמוד ממנו ולהתפתח ואתם כבר לא תצטרכו לדאוג לעובדה שהילד שלכם מבזבז את זמנו סתם כך. משחקי תפקידים שאנחנו יצרנו בשושנת המדבר, דואגים לפיתוח הילד שלכם ברמה הקוגנטיבית והמעשית. כך שהילד שלכם לא יעביר את זמנו בשעות ארוכות מול צפיה במסך המחשב אלא, ייקח חלק בפעילות שבאמת יכולה לסייע לו בחיים, לפתח אותו, להעלות את הבטחון העצמי שלא נבנה ביום אחד אלא לוקח לו זמן להיבנות ויתרה מכך לצבור חברים חדשים מכל רחבי חיפה כולה.

יוצרים חברים חדשים בשושנת המדבר

מה שמאוד מיוחד בתוכנית שלנו, זה שהילדים שלכם יוכלו להכיר עוד הרבה מאוד ילדים מכל אזורי חיפה. חיפה היא עיר מאוד גדולה עם רובדים שונים וחוגים לילדים בחיפה יכולים להיות בכל מקום, רק שהמרכז שלנו הוא אחד ויחיד ולכן, כל הילדים מכל רחבי העיר מגיעים למרכז שלנו ומעבירים בו את זמנם – מה שיוצר את האפשרות להכיר חברים חדשים מכל אזור ולא בהכרח להיות נתון לאזור אחד בלבד של העיר.

חוג משחק תפקידים

חוגים לילדים בחיפה עם שושנת המדבר

אנחנו בשושנת המדבר מציעים עבורכם מגוון רחב של חוגים לילדים, הכוללים משחקי תפקידים, חוג די אן די, חוג מבוכים ודרקונים, ועוד מגוון רחב של פעילויות מעשירות ומהנות ביותר לכל הילדים. כחלק מהתוכנית שלנו אנו מציעים עבורכם גם משחקים ופעילויות לחופשות השונות לחופש הגדול, חוגים ופעילויות לאחר שעות בית הספר ועוד הרבה מאוד דברים שונים שהכנו במיוחד לילדים שלכם.

 

השאירו עוד היום את הפרטים שלכם ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם.

דילוג לתוכן