שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

קייטנת חנוכה 2023: שושנת המדבר

קייטנת חנוכה שושנת המדבר

קייטנת חנוכה 2023 של שושנת המדבר מביאה איתה הזדמנות מרתקת לילדים ולנוער בחיפה להשתתף בקייטנת "שושנת המדבר" – בקיץ ובחגים קייטנה ייחודית המתמקדת בעולם הפנטזיה והמשחקים. הקייטנה משלבת את חג החנוכה עם חוויות משחקיות ויצירתיות, כולל משחקי "מבוכים ודרקונים", משחקי קופסא, לוח וקלפים, סדנאות פנטסיה ופעילויות מיוחדות הקשורות לחג.

הרפתקה מעולם אחר בקייטנת שושנת המדבר חנוכה 2023

 משחקי תפקידים ופנטזיה

בלב הקייטנה נמצאים משחקי "מבוכים ודרקונים", משחק תפקידים קלאסי שמזמין את המשתתפים לצלול לעולמות פנטסטיים, ליצור דמויות ולהתמודד עם אתגרים. המשחק מפתח חשיבה אסטרטגית, יצירתיות ועבודת צוות.

 לימוד משחקי קופסא, לוח וקלפים

מעבר ל"מבוכים ודרקונים", הקייטנה מציעה לימוד ושיחק של משחקי קופסא, לוח וקלפים מגוונים. הילדים יכירו משחקים חדשים, ילמדו אסטרטגיות ויתרגלו חשיבה מתמטית ולוגית במהלך המשחק.

 סדנאות פנטזיה ויצירה

הקייטנה תכלול גם סדנאות יצירה ופנטזיה, שבהן המשתתפים יוכלו ליצור אביזרים, תחפושות וכלים הקשורים לעולם המשחקים והפנטזיה. זהו הזמן להביא לידי ביטוי את הדמיון הפרוע והיצירתיות.

 פעילויות הקשורות לחג חנוכה

בנוסף לפעילויות המשחק והפנטסיה, הקייטנה תכלול גם פעילויות הקשורות במיוחד לחג החנוכה. זה יכלול סדנאות לימוד על סיפור החנוכה, הכנת סופגניות, יצירת חנוכיות ייחודיות ועוד.

 סרט פנטסיה וערב סיפור

הקייטנה תארגן גם הקרנת סרט פנטסיה מרתק וערב סיפור מיוחד, שבו המשתתפים יוכלו לשתף סיפורים מהמסעות והדמויות שיצרו.

בסופו של דבר, קייטנת "שושנת המדבר" בחיפה מציעה חוויה מלאה שמשלבת בין פנטסיה, יצירתיות, למידה וחגיגת חנוכה, ומספקת לילדים ולנוער מרחב לצמוח, להתפתח וליהנות באווירה חגיגית ומרתקת.

אירועים ופעילויות בשושנת המדבר

"שושנת המדבר" בחיפה מספקת פלטפורמה ייחודית למגוון אירועים ופעילויות, כולל קייטנות בקיץ ובחגים, ימי הולדת מיוחדים וחוגי דמיון לבוגרים. היא מציעה חוויות מעשירות וייחודיות המתאימות לכל הגילאים.

קייטנות בקיץ ובחגים

ב"שושנת המדבר", קייטנות הקיץ והחגים מציעות תוכניות מרתקות שמשלבות בין פנטזיה, משחקי תפקידים ויצירה. במהלך חג החנוכה, למשל, קייטנת שושנת המדבר חנוכה 2023 מתמקדת בפעילויות שמשלבות את סיפורי החג עם משחקים ויצירה. המשתתפים לומדים לעבוד בצוות, לפתח דמיון וליהנות מאווירה חגיגית.

 ימי הולדת

"שושנת המדבר" מציעה חוויות יום הולדת מיוחדות עם תמהילים של פעילויות מבוססות דמיון ומשחק. ימי הולדת יכולים לכלול סדנאות יצירה, משחקי תפקידים או אפילו טורנירי משחקי לוח. כל זאת בסביבה עיצובית ומרגשת שמותאמת לגיל המשתתפים.

חוגי דמיון לבוגרים

לבוגרים שאוהבים פנטזיה ומשחקי תפקידים, "שושנת המדבר" מציעה חוגים שמתמקדים במשחקי "מבוכים ודרקונים" ופעילויות דמיון אחרות. החוגים מתאימים לכל הרמות, ממתחילים ועד מתקדמים, ומספקים מקום לפגוש אנשים חדשים עם תחביבים משותפים.

בסך הכל, "שושנת המדבר" בחיפה היא מקום שמציע חוויות מעשירות וייחודיות לכל המשפחה, ומספקת פלטפורמה ללמידה, יצירתיות וחברות באווירה נעימה ומזמינה.

שושנת המדבר – קייטנת חנוכה עם טוויסט של פנטזיה ודמיון

לסיכום, קייטנת "שושנת המדבר" בחנוכה 2023 היא אטרקציה מושלמת לילדים ונוער המעוניינים בחוויית פנטסיה ודמיון. עם פעילויות משחקי תפקידים כמו "מבוכים ודרקונים", משחקי קופסא, לוח וקלפים, סדנאות יצירה ופעילויות המשלבות את רוח החג, הקייטנה מציעה חוויה חינוכית ומהנה. היא מאפשרת למשתתפים לפתח יכולות חברתיות, חשיבה יצירתית וביטחון עצמי, תוך שהם חווים את קסם החג באווירה ייחודית ומעוררת השראה. "שושנת המדבר" היא מקום שבו הדמיון והחגיגה נפגשים, מעניקה חוויה בלתי נשכחת לכל משתתף.

דילוג לתוכן