שושנת המדבר

ראשון עד חמישי 09:00-20:00

איך משחק תפקידים לילדים מעשיר את הידע ומפתח את הילד?

משחק תפקידים מעשיר ידע

אם יש משחק אחד שנחשב לאחד המשחקים המהנים ביותר עבור הילדים הרי שזהו משחק תפקידים
לילדים שבו כל ילד יכול לבחור דמות ולהפוך להיות היא לטווח זמן מסוים. אי אפשר
להאשים את הילדים שבורחים לעולמות על טבעיים ולעולמות מלאי דמיון, כי השגרה שלנו
הורגת ושוחקת אותנו ואנחנו רק מחפשים איך לחיות בדמיון או שאולי אפילו – איך לברוח
מהמציאות שלנו, כשהיא לא בהכרח רעה עבורנו אבל היא גם ממש לא נוטה לחייך לעברנו.

משחק תפקידים לילדים זו אחת הדרכים לעשות את זה, בזמן שהמבוגרים נוטים לברוח לספרים,
לראות סדרות טלוויזיה, הילדים חפשים עבורם את העולם הבטוח והמסקרן, העולם שכל כך
שונה מהעולם המציאותי שלנו שבו הם יכולים להיות כל דבר שהם מתחברים אליו.

מלחמת כוכבים לילדים ומבוכים ודרקונים

משחק מלחמת כוכבים לילדים זהו אחד המשחקים הטובים ביותר ליצור בו את הדמות שאתה אוהב ומתחבר אליה. במשחקי תפקידים לרוב אנחנו נצפה בהתנהגויות שונות של ילדים שאלו יהיו בהכרח התנהגויות מוקצנות יותר של הילדים, שיפגינו את האמת שלהם במשחק. ילדים שקטים לרוב יהיו הילדים שיפגינו הכי הרבה רעש בתור משחק תפקידים ובעיקר אם ישימו לב שכולם עושים זאת, ואין ספק שלכל ילד יהיה מאוד קל להתחבר לדמות שלו ברגע שהוא רואה שכל החברים שלו עושים זאת.

גם משחק מבוכים ודרקונים זהו אחד המשחקים המרתקים ביותר שכל הילדים נהנים לקחת בו חלק ולהיצמד לתפקיד שנבחר עבורם מראש בעוד שיחד, הם יוצרים קבוצה איכותית ויציבה שנהנית ממשחק מלוכד שנמשך לאורך שעות

משחקי קלפים לילדים

אם גדלתם בתחילת שנות האלפיים, כנראה שאתם זוכרים איך מרבית הילדים היו משחקים במשחקי קלפים ודרכם נכנסים לדמויות של המשחק. עד היום ילדים נוטים לשחק במגוון רחב של משחקי קלפים בעוד שלכל קלף יש תמונה של דמות וברגע ששני קלפים נפגשים, מדובר בעצם בשתי דמויות שיוצרות אינטראקציה וכל ילד אחראי להיכנס לדמות של הקלף שלו. משחק מאוד מרתק ששם אותך בהפתעה גמורה לגבי הדמות שתצא לך, כי חפיסת הקלפים של הילד מעורבבת והוא לא יכול לשים לב בכלל לשאר הדמויות שיגיעו לאחר אותה הדמות הקודמת.

עם כך, אין ספק שילדים רבים נהנים מאוד ממשחקים של דמויות, מה שהופך את המשחק לחווייתי ביותר, מעשיר את הידע ומפתח בילדים את היכולות הקוגניטיביות והרגשיות.

01-09-2020-minsk-belarus-board-game-monopoly-with-money-plastic-chips-no-logos-visible-brands-pink-background

משחקים מיוחדים בשושנת המדבר

אנחנו בשושנת המדבר שמנו לעצמנו כמטרה להעשיר את עולם הילדים שלכם וליצור משחקים מיוחדים ומקוריים ביותר עם דמויות והרפתקאות שיעסיקו את הילדים למשך זמן רב במיוחד. הפרויקט הייחודי שלנו נוצר לפני מספר שנים ומאז הפך לתוכנית מובילה וייחודית לכל הילדים ובכל שכבות הגיל, בעוד שחשוב לנו מאוד להעסיק את הילדים בידע מוביל ובכל תחום שיפתח אותם ויגרום להם להרגיש טוב יותר עם עצמם.

אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף לתוכנית הייחודית שלנו ולפתוח את הדלתות בפני הילדים שלכם וחבריהם השונים שמחפשים תחומי ידע והעשרה בזמן הפנוי (כמו למשל, בשעות שלאחר בית הספר) או בחופשות וחגים.

למידע נוסף ובירור על התוכניות שלנו, אתם יכולים להשאיר לנו את הפרטים שלכם באתר ואנחנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם. משחק תפקידים לכל הילדים ובכל שכבות הגיל.

דילוג לתוכן